Bal Absolwentów 2020, 2021, 2022, 2023

Ach, cóż to był za bal…
W ostatnią sobotę byliśmy świadkami niezwykłego i niepowtarzalnego balu absolwentów w historii naszej szkoły. Absolwenci z lat 2020, 2021, 2022 i 2023 wspólnie stanęli na parkiecie, by rozpocząć wieczor tradycyjnym polonezem.

 

Po trzech latach przerwy, mogliśmy podziwiać 23 pary tańczące w rytm tradycyjnego tańca, do którego przygotował wszystkich pan Tomasz Pogorzelski.  Było to niesamowite przeżycie dla wszystkich uczniów, ich rodziców oraz zaproszonych gości, które
na długo pozostanie w naszej pamięci.
 
W dalszej części wieczoru przeprowadziliśmy loterię fantową, z której całkowity dochód przeznaczony jest na potrzeby szkoły i którą koordynowała pani Joanna Skrzypczak. Wszyscy goście, jak również uczniowie i ich rodzice bawili się do samego końca przy muzyce znanego wszystkim DJ Bazyla.
Bal absolwentów przygotowują i organizują rodzice. Nad wszystkim oczywiście musi czuwać jedna osoba, która koordynuje pracą całego zespołu. Wielkie podziękowania należ się tutaj pani Justynie Majce, która w sposób bardzo delikatny i dyskretny czuwała nad całością.
 
Dziękujemy wszystkim za pomoc i czas poświęcony organizacji balu dla naszych absolwentów, a w szczególności:
Justynie Majce, Kasi Lempickiej, Basi Morel, Luizie Jaworowskiej, Joasi Skrzypczak, Zosi Masłowskiej, Marcie Kamińskiej & Witkowi Ciałowiczowi, Tomkowi Pogorzelskiemu, Józefowi Foltynowi, Carolinie Florczyk, Marcie Świstak, Monice Karskiej oraz Wojciechowi Sobolowi, DJ Bazylowi oraz ekipie z baru pod batutą Joli Kalbarczyk.
Dziękujemy także absolwentce Dorocie Kaganiec za kreatywność w dekoracji kuli na losy, która nabrała nowego życia i może jeszcze służyć przez następne 30 lat.  W czasie poloneza niejednemu widzowi zakręciła się w oku łezka i na pewno zakręci się jeszcze
niejedna przy oglądaniu poniższego filmu.