Jaskółka Grudzień 2020

Biuletyn Rodzicielski

 

Szanowni Państwo,

W sobotę 19 grudnia 2020 to ostatnia lekcyjna sobota przed Świętami. Powrót do szkoły planowany jest na sobotę 9 stycznia 2021.

Wciąż trwa trudny covid’owy rok w szkole. Uczymy się zdalnie. To duży wysiłek zarówno dla nauczycieli jak i dla uczniów. Tu chciałabym przekazać wyrazy uznania dla Państwa za okazywanie zainteresowania oraz pomoc w nauce Waszych dzieci. I nadal będziemy liczyli na wzmożoną i aktywną współpracę!

Przesyłam szkolne karty świąteczne. Każda z nich to składanka kartek przygotowanych w tym roku przez uczniów naszej szkoły,
a każda kartka niesie życzenia: WESOŁYCH ŚWIĄT!

Teresa Sobol, kierownik szkoły im. Jana Pawła II

Serdecznie dziękujemy całemu gronu pedagogicznemu oraz wszystkim rodzicom za niesamowitą działalność, poświęcenie i pomysłowość w przeprowadzaniu zajęć szkoły polskiej w tym pierwszym półroczu.

Życzymy Paniom Nauczycielkom i Państwu zdrowych i pogodnych Świąt Bożego Narodzenia oraz roku 2021 spędzonego w miłości, przyjaźni i szczęściu… bez trosk i zmartwień. Oby Wasze marzenia znalazły urzeczywistnienie, a każdy dzień był nasączony radością i powodzeniem!

Dziękujemy,

Komitet Rodzicielski