Szkoła Polska im. Jana Pawła II

Kursy Licealne im. Adama Mickiewicza

www.jp2montreal.com
szkola.jp2@citinet.net

Montreal, 08 maja, 2021

Szanowni Rodzice oraz kochani Uczniowie,

Już w najbliższą sobotę 15 maja pożegnamy rok szkolny 2020-2021 w naszej szkole.
Planujemy zorganizować zakończenie roku na otwartej przestrzeni, aby umożliwić spotkanie pomiędzy uczniami i nauczycielkami. Uczniowie otrzymają swoje świadectwa szkolne i jednocześnie są proszeni o zwrot podręczników wypożyczonych ze szkoły.

Nie możemy zorganizować tradycyjnego szkolnego spotkania dlatego będzie to przejazd przez parking według załączonej mapki (w stylu drive-through). Ani uczniowie ani rodzice nie wysiadają z samochodu, nauczycielka przez otwarte okno poda świadectwo szkolne i odbierze podręczniki.

Gdzie: na parkingu kościoła Św. Jana Pawła II (34 Avenue w Lachine)
Kiedy: Sobota 15 maja 2021

Według planu:

10:00 – 10:30 klasy 1A, 1B, 2, 3
10:30 – 11:00 klasy 4, 5, 6
11:00 – 11:30 klasy 7, L1, L2, L3

Oczywiście starsze rodzeństwo będzie miało możliwość kontaktu ze swoją nauczycielką (też tylko przez otwarte okno) w czasie wyznaczonym dla młodszego brata czy siostry.

Podczas tej szczególnej soboty liczę na Państwa współpracę przy zachowaniu ostrożności i zasad bezpieczeństwa w „covid’owym stylu”. (Przypominam: wszystkich obowiązuje noszenie masek) Proszę, aby uczniowie nie wysiadali z samochodów. Apeluję do kierowców: proszę przejeżdżać powoli
zgodnie z kierunkiem jady wskazanym na mapce, czyli wjazd z ulicy: 34 Avenue i wyjazd na ulicę Boul. Saint-Joseph – bez wyprzedzania, samochód za samochodem.

Do zobaczenia w sobotę,

Teresa Sobol
kierownik Polskiej Szkoły im. Jana Pawła II
z Kursami Licealnymi im. Adama Mickiewicza