Szanowni rodzice, Drodzy uczniowie

Z pewnością wszyscy pamiętamy, że w najbliższą sobotę, 12 stycznia 2019, wracamy do szkoły. Będzie to już czternasta szkolna sobota w tym roku szkolnym.
W styczniu kończymy pierwsze półrocze i do końca tego miesiąca rodzice otrzymają nformacje o postępach w nauce swoich dzieci.

Harmonogram zajęć na drugie półrocze podany jest na stronie szkolnej, niemniej proszę już dzisiaj zaznaczyć w swoich kalendarzach kilka dat:

2 lutego 2019Zdjęcia klasowe (w tym roku uczniowie zaprezentują szkolne koszulki, które podarował św. Mikołaj)
9 lutego 2019Konkurs na Najpiękniejsze Wypracowanie w Języku Polskim dla uczniów z klas od IV do LIII. (Konkurs jest sponsorowany przez Fundację im. A. Mickiewicza a organizowany przez ZG ZNPwK dla wszystkich szkół polonijnych w Kanadzie.)
16 lutego 2019Bal Milusińskich (uczniowie z klas od PA do III i KJ-A bawią się na balu karnawałowym a jednocześnie świętują Dzień Babci i Dziadka razem ze swoimi babciami, dziadkami i rodzicami.)
23 lutego 2019Szkolny finał Konkursu Recytatorskiego
9 marca 2019Ferie wiosenne
13 kwietnia 2019JAJECZKO
27 kwietnia 2019Bal Absolwentów GALA 2019 (w sali bankietowej merostwa DDO)
11 maja 2019Zakończenie Roku Szkolnego
Zachęcam Państwa do zainteresowania się w jaki sposób Wasze dzieci przygotowują się do udziału w wydarzeniach szkolnych.
W szkole po lekcjach uczniowie mają możliwość uczestniczenia w zbiórkach zuchowych a także w zajęciach grupy tanecznej Tatry. Natomiast rodzice w czasie zajęć lekcyjnych grają w siatkówkę i maja gimnastykę. Informacje na temat dodatkowych zajęć są podane na stronie szkoły.
Na powitanie Nowego Roku 2019 życzę wszelkiej pomyślności i zmian tylko na lepsze. Nowy Rok niech przyniesie spełnienie oczekiwań, zaś życie szkolne przysporzy nam wszystkim radości oraz satysfakcji w każdą szkolną sobotę.

Pozdrawiam i do zobaczenia w szkole.

Teresa Sobol
06 stycznia, 2019

Kategorie

Archiwum