Relacja z wycieczki do parku Arbres Mirabel

W sobotę, 7-go maja 2022 roku, uczniowie razem ze swoimi nauczycielkami wyjechali na wycieczkę do parku Arbres Mirabel (https://www.arbre-mirabel.com). Wycieczkę ufundował Komitet Rodzicielski w nagrodę za trudny rok nauki on-line. Pomysłodawcą i głównym organizatorem był pan Tomasz Pogorzelski wspomagany przez grupę rodziców.

Uczniowie dojechali na miejsce autobusem szkolnym lub indywidualnie z rodzicami. Na miejscu zostali podzieleni na grupy wiekowe i skierowani na trasy o różnym stopniu trudności.

Po krótkim przeszkoleniu, zaczęła się prawdziwa wycieczka czyli wędrówki na linach i ruchomych kładkach zawieszonych pomiędzy drzewami – tak jak widać na zdjęciach. Było dużo emocji, radości i …. trochę strachu. Przed wyjazdem z parku wszyscy jeszcze spotkali się na pikniku pod dużym namiotem; serwowane były pizza, jabłka i soczki.

Wycieczka wszystkim się podobała. Uczniowie po raz pierwszy od dawna mogli spotkać swoje koleżanki i kolegów, których widzieli jedynie na ekranach komputerów. Wszyscy zgodnie żałowali, że tak szybko się skończyła.

Serdecznie Zapraszamy do foto relacji!

Wszelkie prawa zastrzeżone. | Portal Szkoły Jana Pawła II w Montréalu.